Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Shakira @ Interview u Los Angelesu

Go down 
Autor/icaPoruka
Lucija
Admin
Lucija


Broj postova : 6114
Join date : 08.12.2009
Age : 30

Shakira @ Interview u Los Angelesu Empty
PostajNaslov: Shakira @ Interview u Los Angelesu   Shakira @ Interview u Los Angelesu Icon_minitime1pet pro 02, 2011 9:09 pm



Citat :
Pričaj nam o svojoj turneji The Sun Comes Out.
- Tijekom ove turneje imala sam priliku posjetiti stotinu gradova, pjevati pred dva milijuna ljudi i vjerujem da je to bila izvrsna godina, godina puna promjena, uzbuđenja i novih stvari u mom životu, ali vjerujem da mi ova turneja ostavlja veliko zadovoljstvo, mogućnost interakcije s publikom, tako blizu. Mogla sam obožavatelje popeti na pozornicu. Vjerujem da je turneja bila drukčija, show je bio drukčiji jer je pozornica napravljena na način kako bih mogla imati veći pristup publici.

Što ćemo vidjeti na tvom DVD-u Live From Paris?
- Vjerujem da ima mnogo iznenađenja u ovom showu, pjesama koje su bile dio mog tinejdžerskog svijeta kada sam maturirala. Imala sam 15 godina i bila sam veliki obožavatelj Metallice. Napokon sam u vlastitom showu mogla otpjevati Nothing Else Matters, jednu od meni najdražih pjesama s tako poznatog Black albuma. Također, Je l'aime à mourir, francuska pjesma koju poznajemo na španjolskom preko verzija koje su nedavno nastale. To je prvi put da pjevam na francuskom više od dvije rečenice za redom tako da je bilo poprilično emotivno, također vidjeti ljude, Francuze, kao i sve koji su bili na koncertu u Parizu i Ženevi, koji su uživali. Mnoge je to dirnulo. Vidjela sam ljude kako plaču u publici i shvatila da je to zaista jedna od pjesama koja jest dio svijesti i glazbene francuske kulture i drago mi je biti dio toga.

Kakav je osjećaj vratiti se kući poslije svjetske turneje?
- Obožavam biti na turneji, za to sam stvorena i vjerujem da sam zato rođena, ali isto tako obožavam ne biti na turneji. Drago mi je kad završi turneja i znaš da možeš ići svojoj kući i prvih tjedan dana gledati televiziju u svom krevetu, a poslije će doći druga vrsta aktivnosti koja se pauzira kada počne turneje, kao npr. snimanje glazbe u studiju. Dakle, te stvari imam u planu u ovim trenucima; započeti raditi na novoj glazbi tako da: Poželite mi sreću!

Koji su bili tvoji najdraži dijelovi koncerta?
- Bez sumnje, jedna od pjesama u kojoj sam najviše uživala bila je Waka Waka jer vjerujem da vidjeti cijelu publiku tako složnu kao publiku koja je prisustvovala mojim koncertima, publiku svih dobnih skupina, socijalnih prilika, etničkih skupina kako pjeva i pleše na pjesmu poput Waka Waka, koja, vjerujem da je označila ili popratila važan trenutak prošle godine; Svjetsko prvenstvo, to je bilo lijepo. Bilo je lijepo to ponovno proživjeti, proživjeti Prvenstvo i emociju. I da, vjerujem da je to jedna od pjesama koju sam najviše uživala pjevati na pozornici. Koja još? Da vidim... Antes De Las Seis, također, zbog trenutka kada pada snijeg, umjetni, naravno. Mogla sam obući svoju plavu haljinu, osjećati se elegantno na trenutak i okretati se dok snijeg pada. Vjerujem da je to vrlo romantičan i lijep trenutak. Uživala sam.

Koje su tvoje najbolje uspomene ove turneje? - Bilo mi je drago moći posjetiti nove zemlje gdje nikad nisam bila, pjevati po prvi put u zemljama gdje sam već bila, ali nikad nisam imala priliku pjevati, kao npr. u Libanonu. Već me dugo tamo čekaju i uvijek bi se nešto dogodilo; rat ili težak trenutak u politici te zemlje koji mi nije dopuštao doći do Libanona, ali ovaj put smo uspjeli i bio je to nezaboravan koncert, uz more, vrlo emotivno... gradove poput St. Petersburga, gdje nikad nisam bila: izvanredno... i mjesta poput Srbije, gdje nikad nisam pjevala.

ShakiraLoba Forum©
[Vrh] Go down
 
Shakira @ Interview u Los Angelesu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shakira @ YouTube interview
» Shakira dala interview za Radio 10
» Shakira: Interview za Premios Juventud (Univision)
» Shakira dala interview Emily Eavis
» Shakira dala interview poslije "Rock in Río Lisboa" festivala

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú.. :: O forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: