Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Shakirin odmor i nezgoda u Južnoj Africi

Go down 
Autor/icaPoruka
Lucija
Admin
Lucija


Broj postova : 6114
Join date : 08.12.2009
Age : 30

Shakirin odmor i nezgoda u Južnoj Africi Empty
PostajNaslov: Shakirin odmor i nezgoda u Južnoj Africi   Shakirin odmor i nezgoda u Južnoj Africi Icon_minitime1pet oľu 02, 2012 12:52 am

Kolumbijska pjevačica Shakira ponovno se vratila u Južnoafričku Republiku, gdje je s himnom Waka Waka nastupila na Svjetskom nogometnom prvenstvu.
Shakirin odmor i nezgoda u Južnoj Africi ShakiraAfrica_-_Beach

Ovoga puta Shakira je otišla na odmor, no dogodila joj se malena nezgoda o kojoj nas je 13. veljače obavijestila putem svog Facebook profila.


Citat :
Danas popodne, gledala sam morske lavove i odlučila im se približiti čak i više od ostalih posjetitelja. Bezobzirno sam se spustila na jednu stijenu kako bih ih pomazila i pomno promotrila. Odjednom je jedan od njih iskočio iz vode tako brzo i tako jako da sam ga odjednom vidjela samo nekoliko centimetara ispred sebe. Pogledao me, ispustio moćan krik i pokušao me ugristi. Svi su vrištali, čak i ja, ali sam bila tako paralizirana od straha da se nisam mogla pomaknuti pa smo se tako morski lav i ja gledali. Moj brat, Super Tony, uskočio je i doslovno mi spasio život, sačuvavši me od životinje. Oboje imamo ogrebotine na rukama i nogama od stijena.
Shakirin odmor i nezgoda u Južnoj Africi Shakirapeq_15

Mislim da se dogodilo sljedeće: morski lav je sjajnu površinu mog Blackberrya zamijenio s ribom. Mislio je da se igram s njime i dajem mu hranu. Zanimljivo, prije 30 minuta žalila sam se svom vodiču Andrewu kako nikad ne vidim životinje izbliza na svojim putovanjima. Pa, vjerujem da više nikad neću moći reći nešto tako. Sada idem vidjeti pingvine; mislim da su oni više prijateljski nastrojeni, osim što imaju dosta manja usta. Shak
[Vrh] Go down
 
Shakirin odmor i nezgoda u Južnoj Africi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Interviewi u Južnoj Africi - 11. lipnja
» Shakira posjetila školu u Južnoj Africi
» Kolumbijski veleposlanik u Južnoj Africi će primiti Shakiru i Juanesa
» "Gazzetta Dello Sport" - interview u Južnoj Afici
» Shakira u kampanji za pomoć istočnoj Africi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú.. :: O forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: