Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Objavljena knjiga Shakirinog oca: pjevačica napisala predgovor

Go down 
Autor/icaPoruka
Lucija
Admin
Lucija


Broj postova : 6114
Join date : 08.12.2009
Age : 30

Objavljena knjiga Shakirinog oca: pjevačica napisala predgovor Empty
PostajNaslov: Objavljena knjiga Shakirinog oca: pjevačica napisala predgovor   Objavljena knjiga Shakirinog oca: pjevačica napisala predgovor Icon_minitime1pon pro 05, 2011 11:34 pm

Danas je objavljena knjiga Al viento y al azar, čiji je autor William Mebarak, Shakirin otac.

Objavljena knjiga Shakirinog oca: pjevačica napisala predgovor F2299g

Knjiga sadrži mladenačke ljubavne priče, izmišljene priče i tekstove o mjestu kojeg pisac zna i gdje živi: Barranquilla.

Kolumbijska pjevačica Shakira ne samo da je danas prisustovala predstavljanju knjige u Bogoti, već je napisala predgovor za ovu knjigu, a evo što o tome kaže njezin otac:

Citat :
Pročitao sam predgovor i bio sam fasciniran. U Shakiri postoji pisac. Vrlo je strukturirana kao pisac. Shakira nije samo pjevačica; napisala je stvari od kojih sam ostao otvorenih usta. Rekla mi je: 'Tatice, napisat ću predgovor', a ja sam joj rekao: 'Dobro, ljubavi moja'. Kad je završila, rekla mi je da je spreman, ali nije prihvaćala nikakve izmjene i tako je bilo.

Objavljena knjiga Shakirinog oca: pjevačica napisala predgovor ALeq_M5jree1s3c_Uj8o1q_G4_Bu_Of3_Gh_Vvp_XQ Objavljena knjiga Shakirinog oca: pjevačica napisala predgovor SK00000000_SC_TFLAN_TCF

U interviewu se otac pjevačice osvrnuo na priznanje koje joj je Latin Grammy uručio za Osobu godine te zvijezdu koju je dobila na Holivudskoj šetnici slavnih.

Citat :
Kako ste se osjećali dok ste pjevali Shakiri Mi niña bonita na dodjeli priznanja Latin Grammya?
- Za mene je bilo iznenađenje što su me izabrali za to. Ljudi iz Sonya su mi ponudili takvo odavanje počasti, a ja sam bio u strahu od samoga početka, no smirio sam se. U Miamiju sam bio na probi i još dva puta nakon toga s orkestrom koji me pratio na sam dan događaja. Bilo je prekrasno!

Citat :
Kako ste primili njezinu zvijezdu slavnih u Hollywoodu?
- Za nas je to bilo nešto dugo očekivano, željeno i napokon se dogodilo da i Shakira dobije takvo priznanje jer ona jedva ima vremena. Od tamo smo otišli u Las Vegasu na ceremoniju koju su joj pripremili.

IZVOR:
elheraldo.co
[Vrh] Go down
 
Objavljena knjiga Shakirinog oca: pjevačica napisala predgovor
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shakira napisala predgovor za knjigu "Fragile The Human Condicion"
» Shakira - najsexy pjevačica
» Shakira napisala knjigu za seriju "Dora The Explorer"
» Pogledajte slike najzgodnijih pjevačica i odaberite najbolji glas
» René bio Shakirin Piqué u Portoriku: danas pjevačica završava svjetsku turneju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú.. :: O forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: