Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Shakira osvojila šest Billboard Latin nagrada

Go down 
Autor/icaPoruka
Lucija
Admin
Lucija


Broj postova : 6114
Join date : 08.12.2009
Age : 30

Shakira osvojila šest Billboard Latin nagrada Empty
PostajNaslov: Shakira osvojila šest Billboard Latin nagrada   Shakira osvojila šest Billboard Latin nagrada Icon_minitime1pet tra 29, 2011 5:17 pm

Jučer, 28. travnja, u Miamiju se održala dodjela Los Premios Billboard Latinos.

Shakira osvojila šest Billboard Latin nagrada Xmo1fl

Shakira je odnijela čak šest nagrada, a podsjećamo vas da je bila nominirana u 13 kategorija.

Kolumbijka je osvojila nagrade:
  • Artista Latino del Año,
  • Hot Latin Songs - Artista del Año - Femenino,
  • Top Latin Albums - Artista del Año - Femenino zbog prodaje albuma "Sale El Sol".

Album joj je osigurao i nagradu Latin Digital Albums, Disco del Año, dok je "Waka Waka", duet s grupom Freshlyground, odnio nagradu Descarga Digital Latina del Año.

Na temelju rezultata ljestvice Billboard's Social 50, pjevačica je osvojila nagradu Social 50, Artista Latino del Año.

Shakira nije prisustvovala dodjeli nagrada zbog obveza u sklopu turneje pa je poslala medijima izjavu kako bi izrazila svoju zahvalnost i sreću zbog osvojenih šest nagrada.

"Želim se zahvaliti Billboardu za nagrade koja sam dobila sinoć. U Abu Dhabiju, gdje se nalazim u sklopu turneje, primila sam s radošću vijesti koje su stigle iz Miamija. Također, puno hvala ljudima koji podupiru moju glazbu. Volim vas puno!"

IZVOR:
Billboard.com & Elheraldo.co
[Vrh] Go down
 
Shakira osvojila šest Billboard Latin nagrada
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shakira osvojila 4 Premios Lo Nuestro, nominirana za 10 Billboard Latin nagrada
» Shakira apsolutni favorit Billboard Latin glazbenih nagrada
» Shakira osvojila dvije Latin Billboard nagrade
» Shakira osvojila pet "Monitor Latino" nagrada
» Shakira nominirana za Billboard Latinos nagrade

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú.. :: O forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: