Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 GQ ČASOPIS - Shakira poručila Sarkozyu: "Svi smo mi Romi"

Go down 
Autor/icaPoruka
Lucija
Admin
Lucija


Broj postova : 6114
Join date : 08.12.2009
Age : 30

GQ ČASOPIS - Shakira poručila Sarkozyu: "Svi smo mi Romi" Empty
PostajNaslov: GQ ČASOPIS - Shakira poručila Sarkozyu: "Svi smo mi Romi"   GQ ČASOPIS - Shakira poručila Sarkozyu: "Svi smo mi Romi" Icon_minitime1pet lis 22, 2010 7:38 pm

Shakirina pjesma koja se najviše mogla čuti u posljednjih nekoliko mjeseci je "Waka Waka".

GQ ČASOPIS - Shakira poručila Sarkozyu: "Svi smo mi Romi" Apie5c

Međutim, neposredno prije nego što je s ovom pjesmom, himnom Svjetskog prvenstva, pola svijeta natjerala na ples, pratnja u videu za singl "Gypsy" bio joj je vrlo senzualan Rafael Nadal. Kao da se radi o pjesmi prosvjeda, kolumbijska pjevačica ne ustručava se poručiti predsjedniku Francuske: "Svi smo Romi".

U opsežnom inteviewu za španjolsko izdanje časopisa GQ, Shakira je napravila kratak pregled svojim posljednjih mjeseci, što uključuje snimanje novog albuma "Sale El Sol", a veliki dio interviewa posvećen je njezinom humanitarnom radu i socijalnoj skrbi, što joj, pored turneja i snimanja, oduzima veliki dio od ono malo slobodnog vremena koje joj ostaje.

Što je točno poručila Sarkozyu u vezi kontroverznog pitanja protjerivanja Roma iz Francuske, kako izgleda njezin dan, odakle joj dolazi inspiracija i mnogo više pročitajte klikom OVDJE.
[Vrh] Go down
 
GQ ČASOPIS - Shakira poručila Sarkozyu: "Svi smo mi Romi"
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Časopis Cuore (Španjolska): Shakira na vrlo senzualnom tečaju
» Ljutita Shakira poručila Novaku Đokoviću: "Nadal je bolji tenisač od tebe!"
» Shakira pokrenula novu liniju proizvoda "S by Shakira"
» Shakira ima novi parfem: S by Shakira Eau Florale
» Shakira predstavila parfem "S by Shakira" u Čileu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú.. :: O forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: