Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 PREMIOS JUVENTUD: Shakira na konferenciji za novinare

Go down 
Autor/icaPoruka
Andrea
Admin
Andrea


Broj postova : 2506
Join date : 08.12.2009
Age : 30

PREMIOS JUVENTUD: Shakira na konferenciji za novinare Empty
PostajNaslov: PREMIOS JUVENTUD: Shakira na konferenciji za novinare   PREMIOS JUVENTUD: Shakira na konferenciji za novinare Icon_minitime1pon srp 19, 2010 7:22 pm

Prije nastupa na dodjeli nagrada "Premios Juventud", Shakira je 15. srpnja nekoliko minuta provela na konferenciji za novinare.



Čim se popela i uzela mikorofon, odmah je počela govoriti o Svjetskom prvenstvu.
"Moje iskustvo sa Svjetskog prvenstva bilo je nezaboravno. Ovaj mjesec je zaista bio najsretniji mjesec kojeg sam proživjela. S poslovnog i osobnog stajališta, primila sam toliko ljubavi od publike, upoznavši Afriku dublje i bolje je shvativši. I, naravno, pjesma 'Waka Waka' je dala dozu sreće mom životu."

"Poljubac šaljem ljudima koji su me uvijek podržavali od mojih početaka i nadam se da ću ih vidjeti na koncertu", poručila je pjevačica svojim sunarodnjacima.

U zadnje vrijeme su se mediji mnogo raspisali o tajnom vjenčanju Penelope Cruz i Javiera Bardema, a evo što o tome kaže Shakira, koja je nekoliko puta viđena kako uživa u društvu glumice:
"Vrlo sam sretna zbog Penelope i Javiera. Obavijestili su nas. Nedavno su se vjenčali na Bahamima jer ih vrlo vole. Sretna sam zbog njih jer zaslužuju biti zajedno, obožavaju se."

Opet je govorila i o svom nadolazećem albumu 'Sale el Sol': "Moj novi album je potpuno drukčiji od albuma 'She Wolf'. Podsjeća me mnogo na 'Donde estan los ladrones?' i 'Pies Descalzos'. Zove se 'Sale el Sol' i vjerujem da bi ovaj album trebao biti dostupan u prodaji već od početka rujna. Jako sam sretna. Napisala sam ga sa srcem u ruci. Sadrži mnoge romantične i rock pjesme, ali i latino dio. Otišla sam u Dominikansku Republiku tražiti zvukove merenguea i našla sam nevjerojatne stvari. Album je jako osoban i vrlo me održava. Prepoznajem se u njemu."

PRIJEVOD INTERVIEWA: Shakira Loba Forum©
[Vrh] Go down
 
PREMIOS JUVENTUD: Shakira na konferenciji za novinare
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shakira @ Premios Juventud 2010
» Shakira: Interview za Premios Juventud (Univision)
» Shakira nominirana u sedam kategorija za Premios Juventud
» Shakira najsexy na dodjeli "Premios Juventud" nagrada
» PREMIOS JUVENTUD: Shakira nagrađena zbog bokova i glazbe

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú.. :: O forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: