Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Shakira će nastupiti na proslavi rođendana indijskog tajkuna

Go down 
Autor/icaPoruka
Lucija
Admin
Lucija


Broj postova : 6114
Join date : 08.12.2009
Age : 30

Shakira će nastupiti na proslavi rođendana indijskog tajkuna Empty
PostajNaslov: Shakira će nastupiti na proslavi rođendana indijskog tajkuna   Shakira će nastupiti na proslavi rođendana indijskog tajkuna Icon_minitime1uto stu 15, 2011 8:03 pm

Shakira će danas nastupiti u gradu Udaipur u zapadnoj Indiji u sklopu privatne proslave 80. rođendana indijskog tajkuna, izvještaju lokalni mediji.

Shakira će nastupiti na proslavi rođendana indijskog tajkuna 2006uro

Pjevačica je jučer navečer sletjela u lokalnu zračnu luku gdje ju je dočekalo stotinu obožavatelja, ali su se, iz sigurnosnih razloga, morali zadovoljiti s pogledom na Kolumbijku iz daleka.

"Došao sam čim sam čuo da dolazi Shakira. Vozio sam se 10 milja samo da je vidim, ali sam bio vrlo uzrujan načinom na koji su je odveli", rekao je obožavatelj pjevačice na aerodromu u Udaipuru.

Shakira će nastupiti na privatnom otoku tajkuna K.P. Singh, gdje će doći brodom uređenim posebno za tu prigodu, i to u pratnji najvažnijih glumaca Bollywooda, kao što je Shah Rukh Khan.

Osim toga, pjevačica će, kao ambasadorica dobre volje UNICEF-a, iskoristiti svoj posjet za druženje sa studentima u lokalnom školi.

IZVOR:
google.com
[Vrh] Go down
 
Shakira će nastupiti na proslavi rođendana indijskog tajkuna
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shakira će u Paragvaju nastupiti na "The Pop Festivalu"
» Shakira će uskoro nastupiti na festivalu
» Shakira će nastupiti na dodjeli MTV EMA 2010
» Shakira će nastupiti u showu "Dancing With The Stars"
» Shakira će nastupiti u Singapuru na utrci Formule 1

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú.. :: O forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: