Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Latin Grammy gala Shakiri u čast kao Osobi godine

Go down 
Autor/icaPoruka
Lucija
Admin
Lucija


Broj postova : 6114
Join date : 08.12.2009
Age : 30

Latin Grammy gala Shakiri u čast kao Osobi godine Empty
PostajNaslov: Latin Grammy gala Shakiri u čast kao Osobi godine   Latin Grammy gala Shakiri u čast kao Osobi godine Icon_minitime1ned stu 13, 2011 2:55 am

Shakira je dobila priznanje Latin Grammya za Osobu godine zbog svojih umjetničkih, kulturnih i humanitarnih dostignuća te je tako postala najmlađa osoba koja je primila ovu nagradu.

Latin Grammy gala Shakiri u čast kao Osobi godine 2ns475d

Službena ceremonija, koja se održala 09. studenog u dvorani centra Mandalay Bay Events u Las Vegasu, bila je puna iznenađenja. Nekoliko latinoameričkih izvođača, među kojima Alejandra Guzmán, Natalia Jiménez, Cristian Castro, izveli su pjesme Kolumbijke, ali, bez sumnje, najemotivniji trenutak bio je kada se Shakirin otac, William Mebarak, popeo na pozornicu kako bi zapjevao Mi niña bonita. Pjevačica ga je uzbuđeno gledala očima punih suza, a po završetku pjesme, krenuli su jedno drugome u zagrljaj.



Sasvim neočekivano, Marc Anthony popeo se na pozornicu kako bi čestitao Shakiri, ali i kako bi je po prvi put te večeri pozvao na pozornicu. Primivši nagradu, pjevačica se našalila: "Teška je, ali je vrijedna!"

Citat :
Mnogo vam hvala. Nema tih riječi kojima bih mogla opisati kako se osjećam večeras. Rijetko kada u životu sam bila ovako ganuta, osjećala se vrijednom i cijenjenom. Zaista vam hvala. Ovo za mene nema cijenu i nikad to neću zaboraviti. Hvala svima vama koji ste me došli ovdje poduprijeti, hvala mojim kolegama.

Ako vam ne dosađujem, htjela bih reći da ću ovu večer zauvijek nositi sa sobom. Ovo su najvažniji trenuci moje karijere i možda najljepše priznanje koje sam primila. Osjećam se sretnom, a pogotovo vrlo počašćenom vidjeti ovdje umjetnike koje toliko poštujem i volim kako pjevaju moje pjesme na pozornici. To je čast koju ne znam zaslužujem li, no učinili ste me vrlo sretnom, najsretnijom ženom na svijetu tako da vam hvala još jednom od srca i hvala ovom divnom bendu. Nisam znala da moje pjesme mogu tako zvučati. (...) Hvala Latin Grammyu jer čuva i štiti naše snove. (...)

Hvala mojim roditeljima. Tatice, hvala ti na onoj pjesmi! I hvala jer ste me naučili koliko je važno obrazovanje te slijediti vlastite instikte i snove. Hvala mojoj ekipi koja je svaki dan uz mene, trpi me i podupire te daje korisne savjete. (...) Večer poput ove obnavlja dušu, zavjete, ciljeve i time glazbu koju nosimo u sebi. Od sveg srca vam hvala što ste učinili da se osjećam jednom od vas i što ste mi pružili toliko toga večeras. Također, hvala svima vama koje ste došle u visokim potpeticama jer ja jako dobro znam kako je to kad noge bole na kraju večeri, dakle, hvala vam mnogo, cure!

Latin Grammy gala Shakiri u čast kao Osobi godine Shakira_2011_Latin_Recording_Academy_Person_y_X6 Latin Grammy gala Shakiri u čast kao Osobi godine Shakira_2011_Latin_Recording_Academy_Person_L_a3 Latin Grammy gala Shakiri u čast kao Osobi godine Shakira_2011_Latin_Recording_Academy_Person_Pr_Io Latin Grammy gala Shakiri u čast kao Osobi godine Shakira_2011_Latin_Recording_Academy_Person_d6jn

Iako Piqué nije prisustvovao događaju, Shakira ga se prisjetila na crvenom tepihu.

Citat :
Kome posvećuješ ovu nagradu?
- Svojim roditeljima, ljudima koji su me učinili sretnom, posebnoj osobi koja je bila sa mnom u mom životu ovih mjeseci, ovu godinu i učinila je jednom od najsretnijih u mom životu.
Je li ta posebna osoba Piqué?
- Naravno. (smijeh)

Kako bi zatvorila ceremoniju na kojoj su, između ostalih, bili Paulina Rubio te voditelji emisije El Gordo y La Flaca, Shakira se primila mikrofona i otpjevala En Barranquilla me quedo.

ShakiraLoba Forum©
[Vrh] Go down
 
Latin Grammy gala Shakiri u čast kao Osobi godine
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Latin Grammy gala: Koliko košta večera sa Shakirom?
» Latin Grammy: Shakira proglašena Osobom godine
» Shakira ostala bez nominacije za Latino Grammy 2010
» Shakira nominirana za tri Latin Grammya
» KT Tunstall u interviewu o Shakiri

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú.. :: O forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: