Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Obljetnica terorističkog napada na New York uz Shakirine riječi

Go down 
Autor/icaPoruka
Lucija
Admin
Lucija


Broj postova : 6114
Join date : 08.12.2009
Age : 30

Obljetnica terorističkog napada na New York uz Shakirine riječi Empty
PostajNaslov: Obljetnica terorističkog napada na New York uz Shakirine riječi   Obljetnica terorističkog napada na New York uz Shakirine riječi Icon_minitime1ned ruj 11, 2011 9:31 pm

Danas se u obilježava deseta obljetnica najvećeg terorističkog napada na SAD u kojem je poginulo više od tri tisuće ljudi. Dok brojni analitičari sagledavaju kako su ti napadi utjecali na svijet u kojem danas živimo, Amerikanci se prisjećaju trenutaka jeze tog kobnog utorka.
Obljetnica terorističkog napada na New York uz Shakirine riječi 0010007.48

Podsjetimo, napade je izvelo 19 otmičara koji su oteli četiri zrakoplova. Dva su se u razmaku od 17 minuta zabila u njujorške tornjeve, prvo u sjeverni pa u južni toranj. Treći se zrakoplov zaletio u Pentagon, a četvrti je pao u polje Shanksville u Pennsylvaniji, nakon što su putnici vjerojatno omeli planove otmičara.

Točno na taj datum, 11. rujna 2001. godine, Shakira je u New Yorku održala koncert kao promociju prvog engleskog albuma Laundry Service, a koncert je posvetila žrtvama tragičnog događaja, održavši govor prije izvedbe Underneath Your Clothes.



Citat :
"Dobrodošli svi! Hvala što ste došli. Ovo je za mene vrlo posebna večer i svi to znate. Vrlo je posebno i značajno imati ovdje i vidjeti toliko lica ljudi koji su bili sa mnom tijekom moje karijere i lica ljudi koja će možda odsad pa nadalje biti dio moga života.

Svi znamo o groznoj stvari koja se dogodila jutros i želim reći nešto o tome jer mogla sam otkazati ili odgoditi ovaj događaj, ali nisam. Nisam jer, kao umjetnica, osjećam da imam veliku odgovornost i vjerujem da me moja latinska zajednica sada, danas, treba više nego ikad prije, i to ne moju tišinu, već moj glas kako bih odala počast svim ljudima koji su izgubili život danas i prethodnih dana. Također, kako bih utješila ljude koji su još oko nas.

Želim izraziti svoje saučešće ljudima koji su izgubili svoje obitelji i prijatelje danas, jutros, i također želim posvetiti ovaj nastup, pogotovo ovu pjesmu koju ću sad otpjevati, njima, u sjećanje na njih, i ljudima koji još dišu, još su živi i svima nama koji smo ovdje jer ovo je također poziv na ljubav. Mislim da je ovo vrijeme, trenutak i sekunda da počnemo voliti one koji su nam blizu, pored nas, jer život je krhak i o tome sam razmišljala. Život je vrlo krhak i zato počnimo sada voljeti, upravo u ovom trenutku, i počnimo svi voljeti npr. kožu jer to je ispod naše odjeće."
[Vrh] Go down
 
Obljetnica terorističkog napada na New York uz Shakirine riječi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shakira i Piqué okušali se u raftingu pa završili u rijeci
» Novi datum Shakirine turneje
» Novi preview Shakirine pjesme "Mariposas"
» Najava Shakirine turneje po Latinskoj Americi
» Uskoro stižu dvije Shakirine biografije!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú.. :: O forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: