Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Shakira poslala poruku podrške Japanu

Go down 
Autor/icaPoruka
Lucija
Admin
Lucija


Broj postova : 6114
Join date : 08.12.2009
Age : 30

Shakira poslala poruku podrške Japanu Empty
PostajNaslov: Shakira poslala poruku podrške Japanu   Shakira poslala poruku podrške Japanu Icon_minitime1ned oľu 13, 2011 8:41 pm

Shakira je napisala poruku, osvrnuvši se na Japan, kojeg je pogodio najjači potres u povijesti. Štete su goleme, još uvijek se ne zna broj poginulih, a prijeti im i nuklearna katastrofa.

Shakira poslala poruku podrške Japanu 312v503

Citat :
Ožalošćena sam kada vidim toliko patnje. Slike Japana su užasavajuće. Moj jedini odraz na to jest da smo svi jedan narod, jedan ujedinjeni svijet. Kada je jedna regija pogođena katastrofom, ostatak svijeta mora reagirati. Mi Kolumbijci smo isto zahtjevali kad smo pretrpljeli poplavu prošle žime. Fizičke granice su proizvod naše mašte i čini se kako ćemo mi koji živimo u ovom svijetu biti suočeni s mnogim izazovima pa bi najbolje bilo da te izazove dočekamo ujedinjeni. Kada netko čuje takve stvari, shvatimo koliko smo mali, bespomoćni i kako je jedina razumna stvar paziti na sebe i na cijeli ljudski rod, kao na jednu zajednicu u potrazi za izgradnjom boljeg svijeta, planeta koji je bolje zbrinut i više pravde za svakoga.

To je sve što možemo učiniti, no ako dodamo ratove, unutarnje sukobe i nezainteresiranost za stvarnost drugih, tada ovo postaje mnogo teži svijet.

Napravimo nešto za dobrobit drugih. Posvetimo svi dio našega života doprinosu rasta naše zajednice. Učinimo sve što možemo za obrazovanje naše djece, kako bi odrasli i imali razvijene umove i srca spremna suočiti se s izazovima ovoga svijeta.

Počnimo s onima koji su tek nedavno rođeni jer u njima pronalazimo našu najveću priliku za obrazovanje i razvijanje društva.

Sigurna sam da smo spremni na izazov, ali moramo djelovati odmah.

Shakira
IZVOR:
Shakira.com
[Vrh] Go down
 
Shakira poslala poruku podrške Japanu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shakira poslala poruku podrške za Čile i njegovu predsjednicu
» Shakira je poslala poruku "bezuvjetne potpore" Juanu Manuelu Santosu
» Joe Arroyo primio Shakirinu poruku solidarnosti zbog ozbiljnog zdravstvenog stanja
» Shakira pokrenula novu liniju proizvoda "S by Shakira"
» Shakira predstavila parfem "S by Shakira" u Čileu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú.. :: O forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: