Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Shakira nagradila obožavatelje "Loca" izvedbom na parkiralištu

Go down 
Autor/icaPoruka
Lucija
Admin
Lucija


Broj postova : 6114
Join date : 08.12.2009
Age : 30

Shakira nagradila obožavatelje "Loca" izvedbom na parkiralištu Empty
PostajNaslov: Shakira nagradila obožavatelje "Loca" izvedbom na parkiralištu   Shakira nagradila obožavatelje "Loca" izvedbom na parkiralištu Icon_minitime1sri lis 27, 2010 11:53 am

Shakira je nakon rasprodanog koncerta u Honda Centru u Anaheimu odlučila nagraditi svoje obožavatelje posebnim nastupom na parkiralištu. "Bok svima! Imam iznenađenje za vas. DJ, jesi li spreman? Zabavljate li se? Da? I ja isto! Mnogo vam hvala. Učinili ste da se osjećam tako dobro i zbog toga sam odlučila ovo vam priuštiti jer mislim da zaslužujete malo više. Hvala vam", rekla je Shakira.

Shakira nagradila obožavatelje "Loca" izvedbom na parkiralištu L0Vq9 Shakira nagradila obožavatelje "Loca" izvedbom na parkiralištu L0XVi Shakira nagradila obožavatelje "Loca" izvedbom na parkiralištu L11UA

U pratnji dvije plesačice, bosonoga pjevačica se popela na automobil kako bi pred okupljenom masom izvela svoj najnoviji singl "Loca", nakon čega joj se nekoliko obožavateljica pridružilo i naučila ih je poznate plesne pokrete.



Više slika s ovog koncerta održanog 25. listopada pogledajte klikom OVDJE.
[Vrh] Go down
 
Shakira nagradila obožavatelje "Loca" izvedbom na parkiralištu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shakira pozdravila srpske obožavatelje
» Shakira razočarala švicarske obožavatelje?
» Shakira ft. El Cata - Loca
» Shakira - Loca @ Dancing With The Stars
» Shakira ft. El Cata - Loca (Official video)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú.. :: O forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: