Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Shakira izdaje novi album: "Za mene izlazi sunce!"

Go down 
Autor/icaPoruka
Lucija
Admin
Lucija


Broj postova : 6114
Join date : 08.12.2009
Age : 30

Shakira izdaje novi album: "Za mene izlazi sunce!" Empty
PostajNaslov: Shakira izdaje novi album: "Za mene izlazi sunce!"   Shakira izdaje novi album: "Za mene izlazi sunce!" Icon_minitime1sub lis 16, 2010 2:20 pm

Nakon uspjeha "Waka Waka" na Svjetskom prvenstvu u Južnoj Africi, Shakira se vraća s novim albumom, "Sale El Sol", koji će izaći u prodaju 19. listopada.

Shakira izdaje novi album: "Za mene izlazi sunce!" 18174z

Kolumbijska pjevačica se trenutno nalazi na turneji po Sjedinjenim Američkim Državama. U studenom započinje svoju turneju po Europi, a u Španjolskoj će nastupiti u Madridu, Bilbaou i Barceloni.

Naslov novog albuma "Sale El Sol" zvuči vrlo optimistično. Osjećaš li se tako?

SHAKIRA: Da, naravno, ovo je bila dobra godina i osjećam da me ove godine sunce obasjava više nego ikad. Iskustvo sa Svjetskog prvenstva mi je donijelo toliko odgovora... Sada znam mnogo kao pjevačica i o mom odnosu s drugim ljudima koji slušaju moju glazbu. Mnoge mi stvari sada imaju više smisla, nego prošle godine. Zbog toga se čovjek osjeća dobro. I nove pjesme održavaju to vrijeme i htjela sam podijeliti taj osjećaj. Želim da sunce sija za sve.


Klikom OVDJE pročitajte ostatak interviewa, saznajte koja je Shakiri pjesma posebno prirasla srcu, zašto tijekom turneje nastupa s coverom pjesme 'Nothing Else Matters' i mnogo više.
[Vrh] Go down
 
Shakira izdaje novi album: "Za mene izlazi sunce!"
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shakira potvrdila suradnju za novi španjolski album
» Shakira se sastaje s producentima i priprema novi dance album
» "Već sam skoro završila novi album!"
» Novi Shakirin album će se zvati "Sale El Sol"
» Stranica Los40.com nam predstavlja novi Shakirin album!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú.. :: O forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: