Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Službeni hrvatski forum o Shakiri | Official Croatian Shakira Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Shakira @ VH1 News

Go down 
Autor/icaPoruka
Lucija
Admin
Lucija


Broj postova : 6114
Join date : 08.12.2009
Age : 30

Shakira @ VH1 News Empty
PostajNaslov: Shakira @ VH1 News   Shakira @ VH1 News Icon_minitime1čet lis 07, 2010 5:19 pm

Svijet je lud za Shakirom. Latinoamerička zvijezda još uvijek sjaji od uspješne himne Svjetskog prvenstva "Waka Waka (This Time For Africa)", koja je postala međunarodni hit, a video na YouTubeu pogledan je više od 200 milijuna puta, čime je postao jedan od najgledanijih glazbenih videa svih vremena.



"Sjećam se da sam se cijelog mjeseca tijekom Svjetskog prvenstva budila s velikim osmijehom na licu, svakoga dana. Ova godina bila je puna iznenađenja i uzbudljivih stvari koje su mi se dogodile. To je kao novi početak."

Shakira koristi taj novi početak kako bi napisala i snimila novu glazbu. 'Sale El Sol', što znači 'Sunce izlazi', njezin je sedmi studijski album i uključuje vodeći singl 'Loca', dominikansku merengue suradnju kako bi cure plesale. "Napravila sam to više kao temu za cure koje nekad smatraju 'ludima'. Muškarci se uvijek žale na nas da smo lude. 'Oh, ta cura je luda!' 'Oh, ti si luda!' 'O čemu pričaš? Luda si!' Da, da, luda sam, ali to ti se sviđa."

Za video, Shakira je izašla na ulice Barcelone. U jednoj sceni se vozi na motoru bez kacige, što nije u skladu sa zakonom u Španjolskoj. "Grad Barcelona razmišlja o tome da mi naplati kaznu od 400 €. Platit ću je. Zar ću nositi kacigu u vlastitom videu? - Ne, nema šanse. Samo pustite kosu vani."

Ne pokušavajte ovo kod kuće. 'Sale El Sol' izlazi u prodaju 19. listopada.



PRIJEVOD INTERVIEWA: Shakira Loba Forum©
[Vrh] Go down
 
Shakira @ VH1 News
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shakira pokrenula novu liniju proizvoda "S by Shakira"
» Shakira predstavila parfem "S by Shakira" u Čileu
» Shakira ima novi parfem: S by Shakira Eau Florale
» Shakira VS. Thalía
» Shakira na 60 naslovnica!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Croatian Forum | Shakira, no hay nadie como tú.. :: O forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: